Dr. Lauranne Lip Care Serum Etkileri

Dudakları besleyen, parlatan ve canlandıran serumdur. İçeriğinde bulunan vitaminler, yağlar,
collagen sayesinde Dudakların olduğundan daha dolgun, pürüzsüz ve silikonlu gibi görünmesini sağlar.

Yeni dudak serumu sayesinde daha dolgun dudaklar. DR. Lauren Lip Care Serum, LGS sistem ile çalışır. Bu sistem dudaklarınızın şeklini ve hatlarını düzeltir. Göz ile görünür bir şekilde dudaklarınız 5 gün içinde %40'a kadar büyür.

Cerrahi işleme gerek kalmadan dudak hacmini arttırarak daha şekilli ve dolgun görünmesini sağlar. Dudak bakımınız yaparak çatlamalara karşı korur.

Etkili oligoptidler ile dudaktaki kollajen ve elastin yapılanmasına,
Dudak dolgunluğunun ve hacminin artırılmasına,
Göz ile görünür şekilde dudaklar ortalama %40 büyümesine,
Ağrısızca uzun süreli dolgunlaştırmaya,
Temel yağ asitleri, çeşitli vitamin ve antioksidanlar ile dudaklarınızı korunmasına,
Dudak çevresi çizgisinin ve kırışıklıklarının silinmesine yardımcı olur.

 

İnce dudaklar kaderiniz değil

Bütün gün ve bütün gece daha dolgun, daha olgun, daha seksi dudaklar için kollajen yapılanması sağlayan DR. Lauren Lip Care Serum ile tanışın!

DR. Lauren Lip Care Serum, kollajen üretimini önemli ölçüde artırarak, dudak hacmini büyütülmesine, dudak çizgilerini gözle görülür derecede azaltılmasına destek olur. Türünün tek örneği DR. Lauren Lip Care Serum ile hücre yenilenme ve devir hızının artışını sağlayabilir.

Sağlıklı besleyici aktif maddeler ile dudaktaki bakımı sağlar. Uzun süreli dolgunlaşmaya yardımcı olur. Sizdeki kollajenin parçalanmasını azaltarak, dudaklarınızın tekrar yapılanmasına ve dudak büyüklüğünüzü gözle görülür derecede artırılmasına destek olur.
 

Botokssuz, estetiksiz doğal çözüm…